Πρωτάθλημα Παγκορασίδων/Ν΄Ομιλος/Β΄Φάση , 3η και 4η Αγωνιστική
Submitted by giannelis on 2013, April 29 - 11:10.
Έχασε την ευκαιρία το Σάββατο η ομάδα Παγκορασίδων Β' του συλλόγου μας, ΜΕΛΑΣ Αγιος Ελευθέριος, να εδραιωθεί στη κορυφή με νίκη επί της Ηλιούπολης αλλά δυστυχώς ήττα με 2-3. Τη Κυριακή η ήττα 3-0 σετ από την Άμιλλα ήρθε όταν η ομάδα είχε ήδη απομακρυνθεί από το στόχο της
Για άλλα αποτελέσματα και το πρόγραμμα πιέστε εδώ, για τη βαθμολογία εδώ .