*** Καλό καλοκαίρι από το Παιδικό και ΜΙΝΙ του ΜΕΛΑΣ ***
Ανανέωσαν το ραντεβού τους για το Σεπτέμβριο οι Παιδοπαμπάιδες και τα ΜΙΝΙ του ΜΕΛΑΣ με μια όμορφη γιορτούλα που επεφύλαξαν στους μικρούς φίλους η κα Διαμάντω Τσαρούχα, ο κος Μάνος Πετρέλλης, ο κος Νίκος Βενιός και οι υπόλοιποι Έφοροι των τμημάτων των Ακαδημιών. Στους μικρούς απενεμήθησαν τίτλοι ... σπουδών και αναμνηστικά βραβεία.
Attachment | Size |
---|---|
PAIDIKO 1.jpg | 124.4 KB |
PAIDIKO 3.jpg | 94.24 KB |
PAIDIKO 4.jpg | 101.73 KB |
PAIDIKO 5.jpg | 66.98 KB |