*** Καλό καλοκαίρι από το Γυναικείο τμήμα του ΜΕΛΑΣ ***
Τη τελευταία τους προπόνηση πριν τις καλοκαιρινές διακοπές πραγματοποίησαν τα τμήματα Γυναικών, Νεανίδων, Κορασίδων & Παγκορασίδων στο κλειστό του Αιγάλεω και στο 6ο Εν.Λύκειο...
Στο τέλος της προπόνησης τους περίμενε μια τελευταία δοκιμασία στο ΄΄ Μπουκιά και συγχώριο'' το αγαπημένο τους στέκι έφυγαν οι τελευταίες σταγόνες ιδρώτα λίγο πριν τα ... προβλεπόμενα εδέσματα.
Μαζί τους και η κούπα που σήκωσαν στο 3χ3 της Ελευσίνας η Ισιδώρα, η Γιωργία και η Βασιλεία. Ραντεβού τέλη Αυγούστου στο ΕΑΚ για επανένταξη.
Attachment | Size |
---|---|
3x3 cup.jpg | 118.09 KB |
korasidopagko.jpg | 111.99 KB |