Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ , PlayOff 2010, 2η Αγωνιστική Β΄Γύρου, 31-Μαρτ-2010

• : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/melas/public_html/old/includes/unicode.inc on line 311.
Team WBC 20092010

Το ραντεβού τους ανανέωσαν οι δύο ομάδες για το 3ο τελικό μετά τη νίκη 51-46 της Κηφισιάς επί της ομάδας του συλλόγου μας, ΜΕΛΑΣ ο Άγιος Ελευθέριος και το 1-1 ή (2-2) στους αγώνες.

Σφικτή άμυνα και από τις δύο ομάδες και το σκορ σε χαμηλά επίπεδα. Οι σαράντα ένα(41) πόντοι του 1ου δεκάλεπτου συνοδεύτηκαν από άλλους πενήντα έξη(56) σε τριάντα(30) λεπτά.

Διαιτητές: Σώμος, Ανδρικόπουλος

Δεκάλεπτα: 17-24, 30-29, 37-37, 51-46

Κηφισιά(Θέμελης): Μίχου 6(2), Μολφέτα, Παπαδοπούλου 5(1), Κοτσιάφτη 10, Τσερετοπούλου 8(2), Μάλαμα 12, Τουλιάτου 8, Μαύρου 2

ΜΕΛΑΣ(Σοφού): Γαρτζολάκη, Τσιφτελή 13, Κερπέ Δ. 6(2), Κουρέτση, Κεμαβόρ 4, Σταυράτη 6(2), Μιχοπούλου 5, Λεκαράκου, Μακρυνίκα 12.

Για την επόμενη αγωνιστική, στο γήπεδό μας στο Αιγάλεω μάλλον Πέμπτη του Θωμά, πιέστε εδώ